Menu
Szybki kontakt

"ATG" Tomasz Grzyb
42-160 Krzepice,
ul. M.C.Skłodowskiej 6,
tel. 506 018 181,
tel/fax: 515 259 441,
e-mail: biuro@atg-technologie.pl

Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 66
W tym miesiącu: 881
Wszystkich: 215071

Indasa

Logo-Indasa-pantone-728.jpgINDASA jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości materiałów ściernych przeznaczonych dla przemysłu.
Siedziba firmy INDASA znajduje się w Aveiro w Portugalii. Nasze produkty eksportujemy do 60 krajów całego świata.

Wysoki standard kontroli jakości oraz prowadzenie stałych badań technicznych utrzymuje nasze produkty na najwyższym poziomie. Poszukiwania oraz rozwój odgrywają kluczową rolę, biorąc pod uwagę fakt zaspokajania potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Udoskonalanie naszych produktów jest głównym celem firmy INDASA.

Zorganizowana grupa firm INDASA z siedzibą w Portugalii oraz z filiami w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, USA, Polsce i Brazylii wraz z przedsatwicielami zaopatruje w nasze produkty rynki zbytu na całym świecie.

 

Rhynalox/Rhynogrip (White Line)

rhynalox_rhynogrip_white_line.jpgPapier RHYNOGRIP jest przeznaczony do szlifowania ręcznego oraz maszynowego, jest bardzo wytrzymały i nie zapycha się.

Rhynodry/Rhynogrip (Red Line)

rhynodry_rhynogrip_red_line2.jpgPapiery RED LINE są najnowocześniejsze w technologii materiałów ściernych. Powstały, aby uzyskać profesjonalne wykończenie oraz sprostać potrzebom przemysłu lakierniczego. Innowacja techniczna polega na tym, że materiały RED LINE działają szybciej oraz są bardziej trwałe i wytrzymałe w użyciu.

Rhynogrip Film Discs (Film Line)

rhynogrip_film_discs_film_line 3.jpgDyski na folii zwiększają wydajność pracy. Poprawiają efektywność szlifowania na sucho poprzez osiągnięcie w jednym procesie wyeliminowania resztek kurzu z powierzchni oraz tzw. "skórki pomarańczowej" przy jednoczesnym wypolerowaniu powierzchni. Najnowsza technologia folii z mikro ziarnem została opracowana w korelacji z produkcją lakierów i past polerskich. Dyski na folii są w pełni kompatybilne z wiodącymi systemami lakierowania i polerowania.

Rhynosoft Roll

rhynosoft_roll 4.jpgMateriał na bardzo elastycznej gąbce ściernej. Wyprodukowany z zastosowaniem zmodyfikowanej elastycznej syntetycznej żywicy. Jest pokryty warstwą zapobiegającą zapychaniu. Nadaje się do szlifowania ręcznego i maszynowego. Doskonale sprawdza sie przy szlifowaniu okrągłych powierzchni oraz krawędzi. Pozwala na ucinanie dowolnych kawałków.

Gąbki jednostronne (Sponge Sanding Pads)

gabki_jednostronne_sponge_sanding_pads5.jpgJest to materiał ścierny na piance, idealny do szlifowania nieregularnych kształtów, powierzchni i krawędzi. Może być używany do obróbki na sucho i na mokro.

Gąbki dwustronne (Sponge Sanding Double Sided Pads)

gabki_dwustronne_sponge_sanding_double_sided_pads.jpgGąbki te zawierają ziarno w węglikiem krzemu na dwóch powierzchniach. Doskonale szlifują nieregularne powierzchnie.

Gąbki czterostronne

gabki_czterostronne6.jpgGąbki te zawierają ziarno w węglikiem krzemu na dwóch powierzchniach. Doskonale szlifują nieregularne powierzchnie.

Dyski bazowe (Rhynogrip BackingPad)

dyski_bazowe_rhynogrip_backingpad7.jpgDyski bazowe na rzep z 15 otworami nadają się do standardowych szlifierek orbitalnych o konfiguracji otworów 6H, 6H+1, 8H+1 i 15H. Mają uniwersalny gwint 5/16" + M8(ocynk).